RN732BTTD2742A10
MFR.Part #
RN732BTTD2742A10
JLCPCB Part #
C4047181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS