RN732BTTD2741F50
MFR.Part #
RN732BTTD2741F50
JLCPCB Part #
C7057473
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS