RN732BTTD2741F100
MFR.Part #
RN732BTTD2741F100
JLCPCB Part #
C3984871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS