RN732BTTD2741A25
MFR.Part #
RN732BTTD2741A25
JLCPCB Part #
C4217176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS