RN732BTTD2741A10
MFR.Part #
RN732BTTD2741A10
JLCPCB Part #
C4191969
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS