RN732BTTD2740D100
MFR.Part #
RN732BTTD2740D100
JLCPCB Part #
C4106717
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS