RN732BTTD2740D10
MFR.Part #
RN732BTTD2740D10
JLCPCB Part #
C4004258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS