RN732BTTD2712D10
MFR.Part #
RN732BTTD2712D10
JLCPCB Part #
C3978344
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS