RN732BTTD2711A10
MFR.Part #
RN732BTTD2711A10
JLCPCB Part #
C4131260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.71kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS