RN732BTTD2701F50
MFR.Part #
RN732BTTD2701F50
JLCPCB Part #
C4130585
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS