RN732BTTD2701F100
MFR.Part #
RN732BTTD2701F100
JLCPCB Part #
C6982496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS