RN732BTTD2701D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2701D100
JLCPCB Part #
C3923230
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS