RN732BTTD26R7B50
MFR.Part #
RN732BTTD26R7B50
JLCPCB Part #
C4317506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS