RN732BTTD2672D10
MFR.Part #
RN732BTTD2672D10
JLCPCB Part #
C4073218
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS