RN732BTTD2670B50
MFR.Part #
RN732BTTD2670B50
JLCPCB Part #
C5863592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS