RN732BTTD2641A25
MFR.Part #
RN732BTTD2641A25
JLCPCB Part #
C4115757
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.64kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS