RN732BTTD2640F100
MFR.Part #
RN732BTTD2640F100
JLCPCB Part #
C3961851
Description
-55℃~+155℃ 125mW 264Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS