RN732BTTD2612A10
MFR.Part #
RN732BTTD2612A10
JLCPCB Part #
C4124558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS