RN732BTTD2611F10
MFR.Part #
RN732BTTD2611F10
JLCPCB Part #
C4118272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS