RN732BTTD25R8D50
MFR.Part #
RN732BTTD25R8D50
JLCPCB Part #
C4327578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS