RN732BTTD25R8D100
MFR.Part #
RN732BTTD25R8D100
JLCPCB Part #
C4008828
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS