RN732BTTD25R5B25
MFR.Part #
RN732BTTD25R5B25
JLCPCB Part #
C3960539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS