RN732BTTD2583B50
MFR.Part #
RN732BTTD2583B50
JLCPCB Part #
C4083228
Description
-55℃~+155℃ 125mW 258kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS