RN732BTTD2581F50
MFR.Part #
RN732BTTD2581F50
JLCPCB Part #
C4316020
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.58kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS