RN732BTTD2580A25
MFR.Part #
RN732BTTD2580A25
JLCPCB Part #
C4109103
Description
-55℃~+155℃ 125mW 258Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS