RN732BTTD2552B25
MFR.Part #
RN732BTTD2552B25
JLCPCB Part #
C4117322
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS