RN732BTTD2523C50
MFR.Part #
RN732BTTD2523C50
JLCPCB Part #
C3990370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 252kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS