RN732BTTD2522A10
MFR.Part #
RN732BTTD2522A10
JLCPCB Part #
C4091864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS