RN732BTTD24R9D25
MFR.Part #
RN732BTTD24R9D25
JLCPCB Part #
C4086011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS