RN732BTTD24R6B25
MFR.Part #
RN732BTTD24R6B25
JLCPCB Part #
C4245620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS