RN732BTTD24R3C25
MFR.Part #
RN732BTTD24R3C25
JLCPCB Part #
C4105459
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS