RN732BTTD2492B50
MFR.Part #
RN732BTTD2492B50
JLCPCB Part #
C4076052
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS