RN732BTTD2491F25
MFR.Part #
RN732BTTD2491F25
JLCPCB Part #
C4185340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS