RN732BTTD2491F100
MFR.Part #
RN732BTTD2491F100
JLCPCB Part #
C3966181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS