RN732BTTD2491F10
MFR.Part #
RN732BTTD2491F10
JLCPCB Part #
C4068502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS