RN732BTTD2491B10
MFR.Part #
RN732BTTD2491B10
JLCPCB Part #
C4051509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS