RN732BTTD2491A05
MFR.Part #
RN732BTTD2491A05
JLCPCB Part #
C4128746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS