RN732BTTD2490D10
MFR.Part #
RN732BTTD2490D10
JLCPCB Part #
C6195720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS