RN732BTTD2490C25
MFR.Part #
RN732BTTD2490C25
JLCPCB Part #
C7348251
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS