RN732BTTD2490B25
MFR.Part #
RN732BTTD2490B25
JLCPCB Part #
C4169265
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS