RN732BTTD2462F10
MFR.Part #
RN732BTTD2462F10
JLCPCB Part #
C4078226
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS