RN732BTTD2462D100
MFR.Part #
RN732BTTD2462D100
JLCPCB Part #
C4131458
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS