RN732BTTD2460D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2460D100
JLCPCB Part #
C3960107
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 246Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS