RN732BTTD2460A10
MFR.Part #
RN732BTTD2460A10
JLCPCB Part #
C3952152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 246Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS