RN732BTTD2433D50
MFR.Part #
RN732BTTD2433D50
JLCPCB Part #
C3982703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS