RN732BTTD2432D10
MFR.Part #
RN732BTTD2432D10
JLCPCB Part #
C4212128
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS