RN732BTTD2432A05
MFR.Part #
RN732BTTD2432A05
JLCPCB Part #
C4057093
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS