RN732BTTD2431C25
MFR.Part #
RN732BTTD2431C25
JLCPCB Part #
C3947719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS