RN732BTTD2430F100
MFR.Part #
RN732BTTD2430F100
JLCPCB Part #
C4208424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS