RN732BTTD2430C50
MFR.Part #
RN732BTTD2430C50
JLCPCB Part #
C4353079
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS